Pala Turizm Farkıyla

KARADENİZ TURU

 Türkiye
 21st Aug - 29th Aug
1,900TL / Kişi Başı

Genel bakış

 

KARADENİZ TURUMUZ

9 GECE 8 GÜN

7 GECE KONAKLAMALI

1.GÜN: Gece saatler 18:00 i gösterdiğinde Kemalpaşa ‘dan hareket ederek yolda birkaç ihtiyaç molası verdikten sonra en rahat en güzel Karadeniz turuna başlıyoruz.

2.GÜN: Sabah saatlerinde Karadeniz’in şirin ilçesi AMASRA ‘ya varıyoruz. Burada Kahvaltımızı belirlenen mekanda yaptıktan sonra gezimize rehberimiz eşliğinde başlıyoruz.Amasra Şehir Turu,Amasra Kalesi,Çekiciler Çarşısı gibi tarihi ve turistik yerleri gezip,aracımıza binip öğlen saatlerinde SAFRANBOLU’ya hareket ediyoruz.Yol üzerinde bulunan Karabük ilimize bağlı Yörükköyü ne gidiyoruz.Burada ki gezimizden sonra ,Safranbolu ‘ya öğlen yemeği için hep birlikte Garden Et Restoran’a yada Mola restoranta geçiyoruz.Dileyen misafirlerimiz burada kuzu etli çorba yada Izgara çeşitlerinden (ekstra ) alıyoruz.Daha sonra mekanda çaylarımızı da içtikten sonra rehberimizle Safranbolu gezimize başlıyoruz.Şehir Turu,Arasta Çarşısı,Kaymakamlar evi gibi turistik mekanları keyifli gezimiz sonrası KASTAMONU ‘ hareket ediyoruz.Burada otelimize geçip akşam yemeğimiz için restorantta buluşuyoruz.Dileyen misafirlerimiz şehir turu yapabilir.

MÜTEVELLİ OTEL KASTAMONU

3.GÜN: Sabah kahvaltımız otelde altıktan sonra KASTAMONU gezisine başlıyoruz.Burada Şapka Müzesi Kalesi,Nasurullah Köprüsü ve şehir meydanını gezip SİNOP’ a geçiyoruz.Sinop’ ta Şehir turu, Sahil turu, Sinop Cezaevi,Sinop Kalesi gezisi sonrasında SAMSUN’ a hareket ediyoruz.Burada Atatürk heykeli , İlk adım Müzesi, Bandırma Vapuru ve Amisos Tepesi yapıp Akşam saatlerinde otelimize geçiyoruz.Samsun’ geç kalınması halinde ertesi gün otelden ayrıldıktan sonrada bir iki gezi yapabiliriz.Akşam yemeğimiz yine otelde alınacak hep beraber buluşuyoruz.

KAPRİS OTEL SAMSUN

  1. GÜN: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Valizlerimizi alıp aracımıza yerleşiyoruz.Samsun’dan ayrılarak ORDU ‘ya hareket ediyoruz.Burada Boztepe Yaylası ‘ na teleferik ile çıkıyoruz (ekstra). Ordu şehir turu yapıp GİRESUN’ a hareket ediyoruz. Yol üstünde bulanan Tire Bolu 42 çay fabrikasına uğrayıp burada geziyoruz. Daha sonra Rize Bezi alışverişi için sizleri güzel yerde kısa bir mola veriyoruz.Alışveriş sonrası araçlarımızla TRABZON ‘ a geçiyoruz. TRABZON ‘ da Ayasofya Kilisesi ve müzesi,Telkari (Gümüşçüler işleme sanatı) dükkanlarını gezip kısa bir serbest zaman sonrasında Atatürk Köşküne aracımızla çıkıyoruz. Daha sonra aracımızla bizi bekleyen ufak dolmuşlara geçiyoruz. Ufak araçlarla Kayabaşı Yaylakent ‘ e otelimize çıkıyoruz.Burada muhteşem doğası ve büyüleyici güzelliğiyle otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve eğlencemiz için restorant bölümünde buluşuyoruz. Güzel eğlence sonrası odalarımıza istirahata geçiyoruz. Sabah Kahvaltımızı aldıktan sonra valizlerimizle araçlarımıza biniyoruz.

ZİTAŞ OTEL TRABZON

5.GÜN: Burada aracımızla Uzungöle hareket ediyoruz.Hep birlikte bol bol fotoğraflar çekilip aracımızla RİZE ‘ye doğru hareket ediyoruz.Aracımızla Ayder Yaylasına çıkıyoruz.Burada sizlerle birlikte gezip fotoğraflarımızı çekip tekrar aracımıza binip Çamlıheşmin’ e geçiyoruz.Burada yine bizi bekleyen ufak dolmuşlara binip Zilkale,Gelin Tülü Şelalesi, ve çevre gezileri yapıp kendi aracımıza binip otelimize geçiyoruz.Akşam yemeği otelimizde olup restorantta buluşuyoruz.

AYDER YAYLACI OTEL RİZE

6.GÜN:  Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra valizlerimizi alıp aracımıza biniyoruz ve ARTVİN Borçka ‘ya doğru hareket ediyoruz. Burada yine bizleri bekleyen dolmuşlarla Karagöl ‘ e ve Maçulya Şelalesine gezip,otelimize geçiyoruz.Akşam yemeği yine otelimizde .

LAMAZİ PANSİYON BORÇKA/ARTVİN

7.GÜN: Sabah kahvaltımızı otelde alıp erkenden yol alıp BATUM’a geçiyoruz. Burada geçiş için kimliklerinde T.C kimlik numarası yazı olması şarttır.Batum ‘a geçiş vize harcı ekstra dır. Herkezin kendi ödeme yapması gerekmektedir.Karşı tarafta bizleri bekleyen büyük otobüsle şehir turuna çıkıyoruz. Otobüs gezi ücreti ve rehberlik ücreti ekstra olup kişi başı 50,00 tl dir.Batum gezimiz sonrasında tekrar sınır kapısından çıkış yaparak kendi aracımıza biniyoruz. Buradan Sümela Manastıra hareket ediyoruz. (Kapalı olması halinde proğramda değişiklik yapmamız gerekebilir.)Burada yine ufak araçlarla çıkmak zorunda olduğumuz için ekstra dolmuş ücreti alınacaktır. Buradan ayrılarak tekrar Samsun’a dönüp otelimize geçiyoruz.Akşam yemeği otelimizde alınacaktır.

KAPRİS OTEL VEYA SERRA OTEL

8.GÜN: Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra valizlerimizle aracımıza yerleşiyoruz. Sonra Samsun üzerinden AMASYA ‘ ya geçiyoruz. Burada Amasya şehir turu,Minyatür ve Balmumu Müzesini gezdikten sonra kısa bir serbest zaman sizlere fotoğraf çekimi için vakit veriyoruz.Daha sonra otelimize geçiyoruz.Akşam yemeği otelimizde olup dileyen misafirlerimiz otelde bulunan restoratta oturup keyif yapabilir.

TAŞHAN OTEL AMASYA

9.GÜN: Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra valizlerimizle beraber aracımıza yerleşiyoruz. Dönüş yolculuğuna başlıyoruz.Çorum’ da yol üstünde bir tesiste durup leblebi alışverişi için serbest zaman veriyoruz. Çaylarımızı içtikten sonra tekrar arımızla dönüşe devam ediyoruz.Ankara ,Afyon,Uşak üzerinden Kemalpaşa ‘ ya varıyoruz.

 

 

 

BU güzel gezimizde bitirmiş bulunmaktayız. Sizlerle vedalaşarak başka gezilerde buluşmak ümidiyle diyoruz.

0.0/5

(0 Review)

Tur Genel Bakış

Geçerlilik Tarihi

Dahil

  • Deneyimli ve nitelikli rehber

Hariç

Güzergah

Gün 1
  • Gece saatler 22:00 i gösterdiğinde Kemalpaşa ‘dan hareket ederek yolda birkaç ihtiyaç molası verdikten sonra en rahat en güzel Karadeniz turuna başlıyoruz.

Gün 2
  • Sabah saatlerinde Karadeniz’in şirin ilçesi AMASRA ‘ya varıyoruz. Burada Kahvaltımızı belirlenen mekanda yaptıktan sonra gezimize rehberimiz eşliğinde başlıyoruz.Amasra Şehir Turu,Amasra Kalesi,Çekiciler Çarşısı gibi tarihi ve turistik yerleri gezip,aracımıza binip öğlen saatlerinde SAFRANBOLU’ya hareket ediyoruz.Yol üzerinde bulunan Karabük ilimize bağlı Yörükköyü ne gidiyoruz.Burada ki gezimizden sonra ,Safranbolu ‘ya öğlen yemeği için hep birlikte Garden Et Restoran’a yada Mola restoranta geçiyoruz.Dileyen misafirlerimiz burada kuzu etli çorba yada Izgara çeşitlerinden (ekstra ) alıyoruz.Daha sonra mekanda çaylarımızı da içtikten sonra rehberimizle Safranbolu gezimize başlıyoruz.Şehir Turu,Arasta Çarşısı,Kaymakamlar evi gibi turistik mekanları gezip Otelime dinlenmeye geçiyoruz. Otelimiz CİNCİHAN OTEL’e geçiyoruz. Dinlenmek için herkezi odalarına yerleştiriyoruz.Akşam yemeği için restorantta buluşuyoruz.Hoş sohbet ve çay keyfimiz sonrasında odalarımıza geçiyoruz.

Gün 3
Gün 4