Pala Turizm Farkıyla

KARADENİZ TURU

 Türkiye
 24th Aug - 31st Aug
1TL / Kişi Başı

This package is not available!

Genel bakış

 

KARADENİZ GEZİSİ

8 GECE  7 GÜN

1.GÜN: saatler 18:00 i gösterdiğinde İzmir’den hareket ederek yolda birkaç ihtiyaç molası verdikten sonra en rahat en güzel Karadeniz turuna başlıyoruz.

2.GÜN: Sabah saatlerinde Karadeniz’in şirin ilçesi AMASRA ‘ya varıyoruz. Burada Kahvaltımızı (fiyata dahil) belirlenen mekanda yaptıktan sonra gezimize rehberimiz eşliğinde başlıyoruz.Amasra Şehir Turu,Amasra Kalesi,Çekiciler Çarşısı gibi tarihi ve turistik yerleri gezip,aracımıza binip öğlen saatlerinde SAFRANBOLU’ya hareket ediyoruz.Yol üzerinde bulunan Karabük ilimize bağlı Yörükköyü ne gidiyoruz.Burada ki gezimizden sonra ,Safranbolu ‘ya öğlen yemeği için hep birlikte Garden Et Restoran’a yada Mola restoranta geçiyoruz.Dileyen misafirlerimiz burada kuzu etli çorba yada Izgara çeşitlerinden (ekstra ) alıyoruz.Daha sonra mekanda çaylarımızı da içtikten sonra rehberimizle Safranbolu gezimize başlıyoruz.Şehir Turu,Arasta Çarşısı,Kaymakamlar evi gibi turistik mekanları keyifli gezimiz sonrası KASTAMONU ‘ hareket ediyoruz.Burada otelimize geçip akşam yemeğimiz için restorantta buluşuyoruz.Dileyen misafirlerimiz şehir turu yapabilir.

MÜTEVELLİ OTEL / KASTAMONU

3.GÜN: Sabah kahvaltımız otelde altıktan sonra KASTAMONU gezisine başlıyoruz.Burada Şapka Müzesi Kalesi,Nasurullah Köprüsü ve şehir meydanını gezip SİNOP’ a geçiyoruz.Sinop’ ta Şehir turu, Sahil turu, Sinop Cezaevi,Sinop Kalesi gezisi sonrasında SAMSUN’ a hareket ediyoruz.Burada Atatürk heykeli , İlk adım Müzesi, Bandırma Vapuru ve Amisos Tepesi yapıp Akşam saatlerinde otelimize geçiyoruz.Samsun’ geç kalınması halinde ertesi gün otelden ayrıldıktan sonrada bir iki gezi yapabiliriz.Akşam yemeğimiz yine otelde alınacak verilen saatte restorantta buluşuyoruz

KAPRİS OTEL SAMSUN

4.GÜN: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Valizlerimizi alıp aracımıza yerleşiyoruz.Samsun’dan ayrılarak ORDU ‘ya hareket ediyoruz.Burada Boztepe Yaylası ‘ na teleferik ile çıkıyoruz (ekstra). Ordu şehir turu yapıp GİRESUN’  a hareket ediyoruz. Yol üstünde bulanan Tire Bolu 42 çay fabrikasına uğrayıp burada geziyoruz. Daha sonra Rize Bezi alışverişi için sizleri güzel yerde kısa bir mola veriyoruz.Alışveriş sonrası araçlarımızla TRABZON ‘ a geçiyoruz. TRABZON ‘ da Ayasofya Kilisesi ve müzesi,Telkari (Gümüşçüler işleme sanatı) dükkanlarını gezip kısa bir serbest zaman sonrasında Atatürk Köşküne aracımızla çıkıyoruz. Gezi sonrası aracımıza binip yaylaya otelimize geçiyoruz(155 km 2:20 dkk).Otelimizde herkesi odalarına yerleştirdikten sonra Akşam yemeği için restoran da buluşuyoruz.Yemek sonrası dileyen misafirlerimiz çarşıda gezip alışveriş yapabilir dileyen misafirlerimiz karşıda hemen restoran da eğlenebilir.

AYDER YAYLACI OTEL / ÇAMLIHEMŞİN RİZE (YAYLA KONAKLAMA)

5.GÜN: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında valizlerimizi alıp aracımıza yerleştiriyoruz.Bizleri bekleyen ufak dolmuşlarla Zilkale,Gelin Tülü Şelalesi, ve çevre gezileri yapıp kendi aracımıza binip Sarp kapısına doğru yol alıyoruz. BATUM’a geçiyoruz. Burada geçiş için kimliklerinde T.C kimlik numarası yazı olması şarttır.Batum ‘a geçiş vize harcı ekstra dır. Herkezin kendi ödeme yapması gerekmektedir.Karşı tarafta bizleri bekleyen büyük otobüsle şehir turuna çıkıyoruz. Otobüs gezi ücreti ekstradır.Batum gezimiz sonrasında tekrar sınır kapısından çıkış yaparak kendi aracımıza biniyoruz. Buradan Daha sonra bizi bekleyen ufak dolmuşlara biniyor ve rotamızı ARTVİN Borçka ‘ya doğru hareket ediyoruz. Burada yine bizleri bekleyen dolmuşlarla Karagöl ‘ e ve Maçulya Şelalesine gezip,otelimize geçmek için diğer ufak dolmuşlara biniyoruz.Akşam yemeği yine otelimizde

GRAND ŞELALE OTEL/RİZE ÇAYELİ  (YAYLA KONAKLAMA)

6.GÜN: Sabah Kahvaltımızı aldıktan sonra ,Muhteşem bir doğada bulunan otelimizin olanaklarından faydalanarak bol bol fotoğraf çekilmeniz için size bol zaman veriyoruz.Sonrasında rotamızı Uzungöl’e (100 km 1:40 saat)çeviriyoruz.Burada bol bol gezdikten sonra yaylalara doğru otelimize geçiyoruz (150 km 2:30 saat).

ZİTAŞ OTEL /MAÇKA (YAYLA KONAKLAMA)

7.GÜN: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında valizlerimizle aracımıza yerleşiyoruz. Sonrasında rehberimiz eşliğinde şehirden uzak vadi,yaylalar içinden AMASYA ‘ ya geçiyoruz. Burada Amasya şehir turu,Minyatür ve Balmumu Müzesini gezdikten sonra kısa bir serbest zaman sizlere fotoğraf çekimi için vakit veriyoruz.Daha sonra otelimize geçiyoruz.Akşam yemeği otelimizde olup dileyen misafirlerimiz otelde bulunan restorantta oturup keyif yapabilir.

TAŞHAN OTEL / AMASYA

8.GÜN: Kahvaltı aldıktan sonra valizlerimiz ile otelden ayrılarak aracımıza yerleşip bu muhteşem Karadeniz Gezimize veda edip dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Bir başka PALA TURİZM gezisinde buluşmak dileğiyle diyerek sizlerle vedalaşıyoruz.

SÜPRİZ YAYLA GEZİLERİMİZİ KAÇIRMAYIN

0.0/5

(0 Review)

Tur Genel Bakış

Geçerlilik Tarihi

Dahil

 • İLK GÜN SABAH KAHVALTISI
 • 6 GECE KONAKLAMA
 • 6 GECE OTELLERDE AKŞAM YEMEKLERİ
 • 6 SABAH KAHVALTILARI OTELLERDE
 • YAYLA DOLMUŞ ÜCRETİ
 • ZİLKALE DOLMUŞ ÜCRETİ
 • OTEL YAYLA TRANSFER DOLMUŞ ÜCRETLERİ
 • ACENTA REFAKATİ
 • REHBERLİK HİZMETİ
 • 8 GÜNLÜK SEYAHAT SİGORTANIZ

Hariç

 • OTELLERDE EKSTRA HARCAMALAR
 • TÜM ÖĞLEN YEMEKLERİ
 • MÜZE ÖREN GİRİŞ ÜCRETLERİ

Güzergah

Gün 1
Gün 2
 • Sabah saatlerinde Karadeniz’in şirin ilçesi AMASRA ‘ya varıyoruz. Burada Kahvaltımızı belirlenen mekanda yaptıktan sonra gezimize rehberimiz eşliğinde başlıyoruz.Amasra Şehir Turu,Amasra Kalesi,Çekiciler Çarşısı gibi tarihi ve turistik yerleri gezip,aracımıza binip öğlen saatlerinde SAFRANBOLU’ya hareket ediyoruz.Yol üzerinde bulunan Karabük ilimize bağlı Yörükköyü ne gidiyoruz.Burada ki gezimizden sonra ,Safranbolu ‘ya öğlen yemeği için hep birlikte Garden Et Restoran’a yada Mola restoranta geçiyoruz.Dileyen misafirlerimiz burada kuzu etli çorba yada Izgara çeşitlerinden (ekstra ) alıyoruz.Daha sonra mekanda çaylarımızı da içtikten sonra rehberimizle Safranbolu gezimize başlıyoruz.Şehir Turu,Arasta Çarşısı,Kaymakamlar evi gibi turistik mekanları gezip Otelime dinlenmeye geçiyoruz. Otelimiz CİNCİHAN OTEL’e geçiyoruz. Dinlenmek için herkezi odalarına yerleştiriyoruz.Akşam yemeği için restorantta buluşuyoruz.Hoş sohbet ve çay keyfimiz sonrasında odalarımıza geçiyoruz.